Poet

Poet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,966
  • DOSYA BOYUTU 1.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vladimir Makarevich

Hem yazı yazmak hem de kod yazmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program arıyorsanız Poet tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Eğer bilgisayarınızda kullandığınız yazı yazma programından memnun değilseniz ve hem her türlü yazım işlemine uygun olan hem de ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Poet programını kullanabilirsiniz. Ücretli programlardan kaçınırken kalitesiz ücretsiz programlara sığınmaktan sıkılanlar için önerebileceğim Poet, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde aradığınız program olabişlir.

Hem yazı yazanlar, hem de programcılar ve web tasarımcılar tarafından kod yazmakta kullanılabilen Poet programının kolay kullanılır arayüzü sayesinde her iki kesim de sıkıntı yaşamayacaktır. Aynı anda birden fazla dosya açabilme kabiliyeti olan program dökümanlar içerisinde aranılan kelimeleri veya terimleri de hemen bulabiliyor.

Web araması ve tercümesi desteği de bulunan Poet'in kod yazanlar için destek sağladığı programlama ve web dilleri şu şekilde: HTML, CSS, Java, SQL, XML, C, Ruby, Python, PHP. Yazı yazanlar için ise kelime tamamlama gibi opsiyonları bulunduran Poet'in aynı zamanda programlama dillerinde kullanılan etiketleri renkli olarak öne çıkarma özelliği de mevcut.

Kısacası hem ücretsiz hem de her işinizde kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız deneyebileceğiniz alternatiflerden bir tanesi de Poet ve her alana hitap etmesi sayesinde diğer programlardan bir adım daha öne çıkıyor.