Pokémon Shuffle Mobile

Pokémon Shuffle Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 237
  • DOSYA BOYUTU 43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici THE POKEMON COMPANY INTERNATIONAL

Pokémon Shuffle Mobile, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir pokemon puzzle oyunudur.

Pokémon Shuffle Mobile, çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmi olan Pokemon canavarlarından esinlenerek yaratılmış bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, pokemonları dikey veya yatay olacak şekilde sıraya koyarak bulmacaları çözmeye çalışacağız. Amacımız ise en yüksek puana ulaşmak olacak. 

Çocukken Pokemon izlemeyen bir nesile aşina değiliz efendim. Şimdilerde yanıbaşımızda top patlasa uyanmayacak olan bizler sabahın köründe uyanır Pokemon izlemek için televizyon başına geçerdik. Eskiye dönüp baktığımızda Ash, Brock ve Misty'nin macerasına katıldığımız çizgi film pek çoğumuzun hayatında önemli bir yere sahip. Pokémon Shuffle Mobile oyunu da bizi alıyor adeta çocukluğumuza götürüyor.

Eğlenceli bir puzzle oyunu olan Pokémon Shuffle Mobile'da üç ya da daha fazla pokemonu bir araya getirip vahşi pokemonu alt etmeye çalışıyoruz. Daha önce bu türde oyunlar oynadıysanız hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Zira tek farkları konu olarak birbirlerine hiç benzememeleri. Ayrıca sadece çocuklar için değil her yaştan insanın zevkle oynayacağı dinamikler var diyebilirim. Kontrolleri tamamen el ile yapıyoruz ve çok kolay. 

Pokemon severlerin mutlaka oynamaları gereken bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneriyorum.