Polyvore

Polyvore

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,395
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Polyvore

Polyvore ile en yeni moda akımlarını takip edebilir veya kendi stilinizi yansıtan kombinleri takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Polyvore, modayı takip etmekten hoşlananların beğeneceğine emin olduğum bir servis. Güncel moda akımlarını, sezonun öne çıkan kıyafet ve aksesuarlarının bulanabileceği sitede sadece takipçi olarak değil akım yaratan bir kullanıcı olarak ta yer alabilirsiniz.  

Polyvore internette görüp beğendiğiniz kıyafet, ayakkabı ve takılarla setler hazırlamanızı sağlıyor. Pek çok  moda dergisinde gördüğümüz kolaj tekniğiyle setler hazırlayabildiğiniz servis, özellikle bayanların yakın takibe alması gerekenlerden. Polyvore'a üye olup profilinizi oluşturarak tarzınızı yansıtan setler hazırlamaya başlayabilirsiniz. İnternette gördüğünüz ve setlerinize eklemek istediğiniz parçaları da ekleyebilirsiniz. Dilerseniz kendinize ve takipçilerinize özel bir koleksiyon dahi yaratabilirsiniz. Polyvore modayı takip etmeyi seven her kullanıcının keyif alacağı bir uygulama. Ayrıca sitede beğendiğiniz pek çok parçanın satıldığı adreslere ulaşarak çevrimiçi alışveriş yapma şanısınız da var.  

Polyvore aynı zamanda site ve blog sahiplerinin içerik üretmesine ve ziyaretçi kazanmasına katkı sağlayabilir. Site üzerinde yaratılan setler embed kodlarıyla bloglara eklenebilir. Böylece oluşturduğunuz kombinleri sitenizin ziyaretçileriyle kolayca paylaşabilirsiniz.