Pop Star

Pop Star

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 926
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MOM GAME

Pop Star, aynı tür şeker, taş, mücevher vb. parçaları bir araya getirip patlatarak bölümleri geçtiğimi bulmaca oyunlarının bir alternatifi olarak keyifli vakit geçirmenizi sağlayan ücretsiz bir android uygulamasıdır.

Pop Star, aynı tür ve renge sahip parçaları bir araya getirerek bölümleri geçtiğimiz bulmaca oyunlarından bir tanesi. Fakat Pop Star diğer benzer oyunlara göre biraz daha farklı. Bunun nedeni, genellikle şeker, taş, balon veya mücevher kullanılan oyunların aksine Pop Star'da yıldızlar kullanılmış. Diğer nedeni ise 3 aynı tür ve renkli yıldız yerine sadece 2 aynı tür ve renkli yıldızı bir araya getirerek patlamalar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Oldukça basit bir oynanış mekanizmasına sahip olan oyundaki amacınız alabildiğiniz kadar çok puan almak. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için 2'li olarak yaptığınız patlamalar yetmeyecektir. Çünkü ne kadar çok sayıda yıldızı patlatıp bölümleri temizlerseniz aynı oranda yüksek puan elde ediyorsunuz.

Farklı bölümlerde oynanan Pop Star'da bölümleri temizlemek için herhangi bir süre limitiniz olmasa da, bölümleri belirlenen puanların üzerinde ve eş değer bir puan alarak bitirebiliyorsunuz.

Tüm blokları temizleyerek bonus puanlar kazanarak en yüksek skorunuzun üstüne çıkmaya çalışabilirsiniz. Android telefon ve tabletleriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Pop Star bulmaca uygulamasına bir göz atmanızı öneririm.