Portrait Imgly

Portrait Imgly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • DOSYA BOYUTU 117.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 9elements GmbH

Fotoğraflarınıza filtre ve efektler uygulayarak paylaşmak istiyorsanız, Portrait uygulamasını deneyebilirsiniz.

Portrait uygulamasıyla iOS cihazlarınızdaki fotoğraflarınıza harika efektler ekleyebilir ve farklı çalışmalara imza atabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza çeşitli efektler uygulamayı ve bu şekilde paylaşmayı seviyorsanız, hoşunuza gidebilecek bir uygulamayı daha sizlere tanıtalım. Portrait uygulaması, çekmiş olduğunuz fotoğraflara 21 farklı portre stilinden dilediğinizi uygulayarak harika çalışmalar elde etmenizi sağlıyor. Birden fazla fotoğrafı yeniden düzenleyebilme ve kolaj oluşturma imkanı da sunan uygulamada çift pozlamadan renklere ve karıştırma efektlerine kadar birçok filtreyi de kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı birer sanat eserine, grafiti çalışmasına ya da taslak çizimlerine dönüştürebileceğiniz Portrait uygulamasında, uyguladığınız efekt ve filtreleri canlı önizleme özelliği sayesinde anında görebiliyorsunuz. Fotoğraflarınıza uyguladığınız filtre ve efektlerin yoğunluklarını ve diğer ince detaylarını da kendi zevkinize göre ayarlayabileceğiniz Portrait uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.