Pose

Pose

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pose.com

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir moda uygulamasıdır.

Pose, insanların giydikleri kıyafetleri ve taktıkları takıları birbirleriyle paylaşabildikleri bir sosyal medya platformudur. Eskiden modayı belirleyen sadece moda dergileri ve ünlülerken artık teknolojinin gelişmesiyle herkes kendi tarzını dünyayla paylaşmaya başladı.

Kişisel moda bloglarının bu kadar popüler olmasıyla birlikte de modayı ve stilleri belirleyen etkenler sadece ünlüler olmaktan çıktı. Pose da kişisel moda bloglarının bir araya geldiği bir platform desek çok da yanlış olmaz.

Uygulamada insanlar kendi fotoğraflarını çekip, giydikleri kıyafet ve takıları marka ve tasarımcı bilgileriyle birlikte bu platforma yüklüyor. Uygulamayı kullanmak o kadar kolay ki, bir dakika içinde fotoğrafınızı çekip yollayabiliyorsunuz. Ayrıca Twitter ve Instagram'da kullandığımızı "etiketler" burada da mevcut. Bu sayede de aradığınızı çok daha kolay bulabiliyorsunuz.

Ayrıca fotoğrafları beğenebiliyor ve yorum burakabiliyorsunuz. Sadece kişisel moda blog yazarlarını değil, ünlü moda tasarımcılarını da bulabildiğiniz bu platform, tam moda meraklılarına göre bir yer.