Postbox

Postbox

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 39,010
  • DOSYA BOYUTU 16.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Postbox Inc.

Postbox, sahip olduğu gelişmiş kullanım özellikleri ve eklenti desteğiyle etkili ve ücretsiz bir e-posta masaüstü uygulaması.

Postbox, sahip olduğu gelişmiş özellikler ile e-postalarınız arasında arama yapabilme, e-posta görüntüleme, RSS okuma veya blog takibi gibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Postbox, kullanım kolaylıkları ile masaüstünde bir e-posta yazılımı kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği güzel bir alternatiftir.

Web entegrasyonunu da sunan Postbox'ta aldığınız bir e-postayı ya da bir RSS beslemesini kolay bir şekilde internetteki sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Twitter hesabınızı Postbox'a entegre ederek Tweet'lerinizi Postbox üzerinden gönderebilirsiniz.

Yapılacaklar listesi de oluşturabileceğiniz Postbox ile bu yapılacaklar listenizi takvim ile uyumlu hale getirebilir ve unutmamanız gereken işlerinizi tek bir yazılım üzerinden sürekli kontrol edebilirsiniz.

Spam ve kimlik hırsızlıklarına karşı önlem alabilen Postbox, bir e-posta yazılımında arayacağınız tüm güvenlik önlemlerini barındırmaktadır.

Postbox 3.x Sürüm Yenilikleri

Favoriler çubuğu
Gmail etiket, klavye kısayolları desteği
LinkedIn, Facebook, Twitter ve Gravatar'dan profil fotoğrafı çekme
Windows 7 görev çubuğu desteği
Dropbox, Evernote ve Growl desteği
Önceden hazırlanmış otomatik cevap desteği
Performans ve kararlılık geliştirmeleri

Önemli! Postbox, eklenti uyumlu yapısı ile birçok farklı eklentiyi yazılım üzerinden kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Eklenti listesine gözatmak için buraya tıklayın.


Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.