Postimage

Postimage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,135
  • DOSYA BOYUTU 5.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Postimage

Bilgisayarınızın ekran görüntüsünü almak ve bunu internetten paylaşmak için bu ücretsiz programı deneyebilirsiniz.

Postimage programı bilgisayarınızın ekran görüntüsünü almak yani screenshot yakalamak için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Varolan onlarca ekran görüntüsü programı arasından özellikle hızlı çalışması ve kendi resim upload etme servisine bu ekran görüntülerini aktarabilmesi sayesinde oldukça kullanışlı hale geliyor.

Tüm bir ekranın ya da masaüstünün görüntüsünü alabileceğiniz gibi sadece istediğiniz kısımların görüntülerini de almanızı sağlayan program böylece oldukça kullanışlı hale geliyor ve ekran görüntülerinizdeki arkadaşlarınıza göstermek istediklerinizi gösterebilmenizi sağlıyor. Elbette internete yükleme imkanının yanında aldığınız görüntüleri bilgisayarınızdaki klasörlere kaydetmeniz de mümkün.

Bilgisayarınızın sağ tık menüsüne yeni bir ekleme de yapan program böylece ekran görüntüsü olsun veya olmasın tüm resim dosyalarını Postimage resim yükleme servisine de aktarmanızı sağlıyor ve hepsi için internet adreslerini alarak kopyalayabiliyor ve istediğiniz kişilere gönderebiliyorsunuz.

Pek çok işleve sahip olan bu araç maalesef herhangi bir resim editörüne sahip değil. Bu nedenle sadece direkt olarak ekran görüntülerini almak ve paylaşmak isteyenlerin kullanmasını öneriyorum.