Power Editor

Power Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,593
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook

Birden çok Facebook reklamı ve kampanyasını toplu şekilde yönetmek için hazırlanan Power Editor, bu alanda verimliliği artıran ücretsiz bir uygulama.

Power Editor, Facebook'ta birden fazla kampanya ve reklam yönetimini kolayca yapmanız için hazırlanmış bir Facebook uygulaması. Google Chrome ile çalışan uygulama reklam oluşturma, düzenleme ve yönetme konusunda verimliliği artırır.

Power Editor ile kampanya ayarları kolayca yapılabilir. Kampanya hedefleri, bütçeler, teklifler, geçerlilik tarihleri toplu olarak yönetilebilir. Reklam istatistikleri izlenerek atılacak adımlar uyguamayla yönetilebilir. Gelişmiş düzenleyicideki verileri Excel'e aktararak çalışabilirsiniz.

Windows, Mac ve Linux ile çalışan Power Editor'u kullanmak için öncelikle Google Chrome kurmanız gerekiyor. Daha sonra Chrome tarayıcınızdan Facebook reklam yöneticinizi ziyaret edin. Reklam Yöneticisi sayfasının sol tarafındaki "Gelişmiş Düzenleyici" sekmesinden uygulamayı yükleyebilirsiniz. Power Editor kullanımıyla ilgili detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.