Power Video Player

Power Video Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,674
  • DOSYA BOYUTU 1.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andrei Dzimchuk

Elinizdeki video dosyalarını kolay yoldan açmak ve oynatmak için bu ücretsiz ve basit video oynatıcıyı kullanabilirsiniz.

Power Video Player uygulaması bilgisayarınızdaki video dosyalarını en kolay yoldan oynatmanızı sağlayan ve temiz bir arayüze sahip programlardan birisi. Desteklediği oynatma formatları arasında 3GP, MOV, MP4, MPEG ve DVD'ler yer alıyor. Kullanırken herhangi bir zorluk yaşamayacağınız program videoları maalesef sadece dosya gezgini sayesinde açabiliyor ve sürükle bırak desteğine sahip değil.

Uygulamada pek çok video oynatma programında bulabileceğiniz pause, stop, ses ayarlama, ileri ve geri gitme ile tam ekran moduna geçirme gibi standart butonlar yer alıyor. Aynı zamanda bir dosyanın ilk veya en son karesine gitmenize olanak tanıyan uygulamada sürekli aynı videoyu oynatma seçeneği, video boyutunu değiştirme, ekran oranı değiştirme, filtreler ve ses özellikleri gibi ek yetenekler de mevcut.

Kontrol sekmesini kapatabilir, başka dillerde kullanabilir yahut programı görev çubuğuna da küçültebilirsiniz. Dosya tiplerini belirleme ve klavye kısayollarını belirleme gibi işe yarar şeyler de yine Power Video Player'da var. Temel olarak biraz yüksek sistem kaynağı harcayan uygulamanın gelecek versiyonlarında bu sorunun çözüleceğine inanıyorum.