Prepare for Impact

Prepare for Impact

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,573
  • DOSYA BOYUTU 75.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HCILabUdine

Prepare for Impact mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Prepare for Impact bir uluslararası uçuş güvenliği araştırma projesi dahilinde geliştirilmiş olan bir mobil uçak kazası simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Prepare for Impact'da oyunculara bir uçakta uçuş sırasında karşılarına çıkabilecek acil durumları deneyimleme imkanı veriliyor. Bu syaede oyuncular bu tür acil durumlarda ne yapacakları hakkında bilgi sahibi olabiliyor, sanal acil durum deneyimiyle olası benzer bir durumda panik yapmaktan kurtulabiliyorlar.

Prepare for Impact kazaları yolcu bakış açısından yansıtmakta. Siz uçakta yolculuk ederken motor patlayabiliyor, denize acil iniş yapmanız gerekebiliyor veya benzer durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu durumlarda uçuş personelinin talimatlarını dinlemeniz ve bu talimatları uygulayarak acil durumdan sağ kurtulmanız gerekiyor. Eğer talimatlara uymazsanız bu eylemlerinizin negatif etkileriyle de karşılaşabiliyorsunuz.

Oyun yangın, duman, su ve uçaktan tahliyenizi etkileyebilecke farklı şartları da simüle edebilmekte. Prepare for Impact eğer uçuş güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

ARTILAR

Uçuş güvenliği için pratik bir eğitim sunuyor

EKSİLER