PrimoPDF

PrimoPDF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 63,545
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nitro PDF Software

Yazdırma seçeneği bulunan her türlü Windows uygulamasından PDF dosya yazdırarak yüksek kalitede PDF dosyaları elde edebileceğiniz ücretsiz bir PDF oluşturucu olan PrimoPDF ile kendi dosyalarınızı hazırlayabilir ve PDF dönüştürme işlem

PrimoPDF yüksek kalitede PDF dosyaları oluşturmak için tasarlanmış ücretsiz bir araç. Basit kullanıcı arayüzü ile kullanımı gayet kolay olan bu program herhangi bir Windows uygulamasından sanal olarak PDF yazdırmanıza ve yazdırdığınız dosyayı PDF olarak kaydetmenize olanak tanıyor.

Ek olarak PrimoPDF size PDF dosyalarını ekran, baskı, ebook veya hazır baskı olarak optimize etme konusunda da yardımcı oluyor. PDF dosyalarınızın güvenliği için 40-bit veya 128-bit şifreleme yapabilen bu araç ile oluşturduğunuz veya dönüştürdüğünüz PDF dosyalarına doküman bilgisi ekleyebiliyorsunuz. Başlık, yazar, konu, anahtar kelimeler gibi tanımlama öğelerini girebildiğiniz bu özellik ileride dosyalarınızı ayırt ederken size çok yardımcı oluyor.

64-bit işletim sistemi ve işlemci yapısına sahip makinelere tam destek veren program, çift byte karakter ve non-TrueType font desteği de bulunduruyor. Barındırdığı eklentiler ve uygulanan geliştirmeler ile güncellenen ve yenilenen program alanında donanımlı, güçlü, basit ve özellikle ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor.