Pro Pilkki 2

Pro Pilkki 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • DOSYA BOYUTU 98.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Procyon Products

Buz tutmuş göllerde balı avlamak için mücadele edeceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Buz tutmuş göllerde ve derelerde balık tutmak için zorlu bir mücadele içine gireceğiniz ve maksimum balığı tutarak yarışlarda birinci olabileceğiniz Pro Pilkki 2, Android ve İOS sürümleri ile iki farklı platformdan oyun severlerin hizmetine sunulan sıra dışı bir oyundur.

Kaliteli grafik tasarımı ve ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken tek şey, balık tutmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları hazırlayarak balık tutma yarışına başlamak ve etrafınızdaki balıkçılardan daha çok balık tutmak için mücadele etmektir. Buz tutmuş göllerde ilerleyerek dilediğiniz noktalarda delikler açabilir ve oltanızı suya bırakarak balıkların takılmalarını bekleyebilirsiniz. Birçok farklı balık tutma yönteminden yararlanabilir ve hünerlerinizi gösterebilirsiniz. Oyunda onlarca farklı yarışma seçeneği ve 30’dan fazla balık avlayabileceğiniz mekan yer almaktadır. Balıkları oltaya çekmek için kullanabileceğiniz çeşitli yemler ve birçok olta modeli bulunmaktadır.

Mobil platformda simülasyon oyunları arasında kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak hizmet veren Pro Pilkki 2, 500 binden fazla oyuncu tarafından tercih edilen kaliteli bir oyundur.