Pumpic

Pumpic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 873
  • DOSYA BOYUTU 1.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pumpic Ltd

Pumpic, tüm resim dosyalarınızı yedekleyebileceğiniz ve zaman kaybetmeden arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarınızı yedekleyebilmenize ve resimlerinizi arkadaşlarınızla zaman kaybetmeden paylaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir web servisi olan Pumpic'in masaüstü uygulaması sayesinde resim dosyalarınızı sürekli olarak çevrimiçi bulut sunucularla senkronize halde kullanabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve güvenilir bir servis olan Pumpic sayesinde tüm resim arşivinizi yedekleyebilir ve istediğiniz zaman her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Programın kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. İlk kez kurulum yaptıktan sonra eğer daha önceden bir Pumpic kullanıcı hesabına sahip değilseniz, kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Ardından programın sizin için bilgisayarınız üzerinde belirlediği klasöre resim dosyalarınızı taşıyarak yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz doğrudan Pumpic web servisini ziyaret ederek; resim dosyası yükleme, silme, klasör oluşturma, resim dosyalarını arkadaşlarınızla paylaşma gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak resim dosyalarınızın bilgisayarınız dışında başka bir yerde daha güvenli bir şekilde saklanmasını istiyor ve tüm bu resimlerini istediğiniz kişilerle paylaşmak istiyorsanız Pumpic'i denemenizi öneririm.