PureContact

PureContact

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 51
  • DOSYA BOYUTU 0.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daniele Orlando

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir rehber uygulamasıdır.

PureContact, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kişi yönetimi ve rehber uygulamasıdır. Mobil cihazlarımızın standart rehber uygulamaları var elbette fakat zaman zaman yeterli gelmeyebiliyor.

PureContact, aslında bir hızlı erişim uygulaması da diyebilirim. Bütün cihazların favori kişiler servisi bir şekilde bulunuyor. Fakat PureContact bu favorileri bir adım daha ileri taşıyarak işin içine el hareketlerini katıyor.

Gesture olarak adlandırılan ve Türkçe'ye el hareketleri olarak çevirebileceğimiz çeşitli dokunma yöntemleri ile PureContact kişilerinizi çok daha efektif ve hızlı bir şekilde kontrol etmenizi ve kişilerinize ulaşmanızı hedefliyor.

Arama, mesaj atma, e-mail gönderme ya da diğer aktiviteleri yapmak ve arkadaşlarınızla iletişim içinde bulunmak için telefonunuzda farklı yerlere tıklamanız gerekiyor. Fakat PureContact'ı bir kere indirip ayarlarını yaptıktan sonra el hareketleri ile özel hareketlere ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin sola parmağınızı kayıdrarak mesaj atma, yukarıya kaydırarak e-mail atma, aşağı kaydırarak WhatsApp'tan mesaj gönderme gibi el hareketleri sayesinde artık iletişiminizi çok daha hızlı ve efektif bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bunlarla birlikte bir kişiyi anında aramak için çift tıklamanız ve kişiyi düzenlemek için basılı tutmanız da yeterli oluyor. Bütün el hareketleri tekrar programlanabilir fakat elbette bunlar uygulamanın sunduğu seçenekler içerisinde sınırlı.

Genel olarak akıllıca düşünülmüş ve size zaman kazandıracak bir uygulama olan PureContact'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.