Puzzle Games

Puzzle Games

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,072
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puzzles and Memory Games

Puzzle Games, çocuklar için özel olarak geliştirilen ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Android yapboz bulmaca oyunudur.

Puzzle Games, yapboz bulmacalar tamamlamayı seven çocuklar için geliştirilen oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android yapboz bulmaca oyunudur. Çocuklarınızın eğlenmesi ve kimi zaman ise sessiz durmaları için indirebileceğiniz oyunda yüzlerce farklı yapboz bulmaca bulunuyor.

Sevimli hayvan resimlerinden oluşan onlarca bulmacayı çözerken çocuklarınız hem eğlenecek hem de düşünce gücünü geliştirebilecek. Oynaması oldukça kolay oyunda çocuklarınızın tek yapması gereken boş alanlara doğru parçaları sürükleyerek bırakmak.

90'lı yıllarda büyüyen kişilerin gayet iyi bildiği yapboz bulmaca ve boyamaz kitaplarının yerini alan mobil uygulamalar, çocuklar tarafından beğenilmekte ve aileleri tarafından ilgi görmektedir. Sadece yapısı itibari ile değil göze de hitap etmek zorunda olan yapboz bulmaca oyunlarından biri olan Puzle Games renkli ve kaliteli grafikleri sayesinde çocuğunuzun eğlenmesini rahatlıkla sağlayabilir.

Android telefon ve tabletiniz varsa ve çocuğunuz ile birlikte oyun oynayarak eğlenmek ve gülmek istiyorsanız Puzzle Games'i mutlaka ücretsiz olarak indirmenizi ve çocuklarınıza oynatmanızı tavsiye ederim.