Puzzles with Matches

Puzzles with Matches

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andrey Kolesin

Puzzles with Matches tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli ve zihin yoran bir bulmaca oyunudur.

Puzzles with Matches son dönemlerde karşılaştığımız en iyi bulmaca oyunlarından bir tanesi. Tamamen orijinal bir yapıya sahip olan oyunda kibrit çöpleriyle oluşturulmuş bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Bu tarz bulmaca oyunlarında karşılaştığımız gibi Puzzles with Matches’ta da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler daha çok alıştırma gibi başlıyor ve birkaç bölüm sonra oyunun gerçek içeriğiyle karşılaşıyoruz. Bu aşamalarda yer alan bölümler son derece zorlayıcı olmaya başlıyor.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından birisi de iki farklı oyun modu sunması. Birinde şekiller üzerine kurulu bölüm tasarımları yer alırken diğerinde sayılara yönelik sorular yer almakta. Her iki modda da farklı tasarımlı bölümler mevcut. Kimi zaman fazla bir kibrit çöpünü çekmeye, kimi zaman da birkaç çöpün yerini değiştirmeyle çözülebilecek bölümler mevcut. Zorlandığınız durumlarda ipucu alabilirsiniz fakat bunu her istediğinizde kullanamıyorsunuz.

Bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız ve bu kategoride deneyebileceğiniz iyi bir alternatif arıyorsanız Puzzles with Matches’ı mutlaka denemelisiniz.