pzizz

pzizz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 72
  • DOSYA BOYUTU 139.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici pzizz technology limited

Pzizz sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak gece uykusuna çok daha kolayca dalabilir ve stressizce uyanabilirsiniz.

Pzizz uygulaması, uyku sorunu yaşayan Android kullanıcılarının göz atmaları gereken uykuya yardımcı uyuma uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer geceleri uykuya dalmakta zorlanıyor, sık sık uyanıyor ve sabahları kendinizi yorgun, stresli hissediyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Pzizz'in en temel işlevi, sizi uykunuza daha rahat bir şekilde aktaracak sesler oynatması ve bu seslerin her defasında değişiklik göstermesi. İçindeki özel algoritma sayesinde her gece çalınan ses ve müzikler sıfırdan üretiliyorlar ve böylelikle pek çok benzer uygulamada olduğu gibi devamlı olarak aynı seslerle uyumak zorunda kalmıyorsunuz. Özellikle çabuk sıkılma alışkanlığı olanlar için neredeyse hiç bir zaman sıkılma imkanı sunmayan uygulama, milyarlarca farklı uyku müziğini sizlere aktarabiliyor.

Çalınan müziklerin ne kadar süreyle çalınacaklarına dair çeşitli ayarlar ve bunun yanında 3D yahut stereo oynatma gibi oynatma seçenekleri de uygulama içerisinde mevcutlar. Dolayısıyla yeterince detaylı bir özelleştirme opsiyonuna sahip olduğunuzu söyleyebilirim. Uygulamanın arayüzünün oldukça temiz ve güzel bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde kullanımınız esnasında kafa karışıklıkları yaşamanız da imkansız diyebilirim.

NLP uzmanları tarafından hazırlanmış olan bu algoritma sayesinde uykuyu bölmeyecek ve en kısa sürede en rahatlatıcı uykuyu yaşamanız hiç de zor olmuyor. Psikolojik sıkıntılar ve şehir hayatının stresinden en çabuk şekilde uzaklaşmak isteyen kullanıcıların kesinlikle denemeleri gereken uykuya yardımcı araçlar arasında.