Qing Camera

Qing Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,161
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Race

Android cihazlarınızla fotoğraf filtreleme ve çekme işlemlerini bu alternatif ve ücretsiz kamera uygulaması ile yapabilirsiniz.

Qing Camera uygulaması Android akıllı telefonunuzda yahut tabletinizde kullanabileceğiniz bir gerçek zamanlı fotoğraf filtreleme uygulaması. uygulamanın sahip olduğu bu gerçek zamanlı özellik sayesinde uygulamak istediğiniz efekti seçtikten sonra direkt olarak daha fotoğrafı çekmeden sonuçları kolayca kamera üzerinde görebiliyorsunuz. Böylece hangi koşullar altında efektin en güzel görünümünü alacağını tahmin edebiliyorsunuz.

Uygulamanın sahip olduğu bu filtreleme özelliği çok kolay kullanılır bir yapıya sahip ve bir resimdeki tek bir rengi öne çıkarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken görüntü üzerindeki o rengin üzerine tıklamak. Böylece fotoğrafta yer alan tüm diğer renkler gri haline gelecek ve tek bir rengin öne çıkarıldığı gri bir resim elde edebileceksiniz.

Qing Camera'da yer alan diğer efektler arasında lomo, distorting mirror, yağlıboya, skeç, simetri ve benzer seçenekler yer alıyor. Bunun yanında efektlerin ne derecede uygulanacağını da yine kolayca seçme şansınız var ve bu işlemi ekranı sağa ya da sola iteleyerek yapabiliyorsunuz. Sosyal medya hesaplarınızla resim paylaşımı için gereken butonlar da yine uygulama içerisinde mevcut.