Quick

Quick

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,186
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Over.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz resim üzerine yazı ekleme uygulamasıdır.

Android marketlerde kullanabileceğiniz pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması bulunmakta. Fakat Quick çok basit ve temel bir amaca yönelik tasarlanmış. Bazen yalnızca tek bir işi yapan uygulamalar işimizi görebilmekte. Quick de bunlardan bir tanesi. Tek bir amacı olan fakat bunu çok iyi başaran bir uygulama.

Quick, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınıza hızlı ve kolay bir şekilde etkileyici fontlarda ve şekillerde yazılar eklemenize olanak tanıyan başarılı bir uygulama. Kolay kullanılan tasarımı ve içerisindeki farklı pek çok seçenek ile fotoğraflarınıza çok hoş tasarımlar yapabilirsiniz.

Diyelim ki bir ev ilanı vermek istiyorsunuz. Veya Instagram'da bir çekiliş yapmak istiyorsunuz. Ya da bir arkadaşınıza mesaj iletmek istiyorsunuz. Bu uygulama ile bunu çok daha eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulamada 16 adet özel olarak seçilmiş font bulunuyor. Siz de bu fontların rengini, boyutunu ve yerleşim yerini ayarlayarak çok özel fotoğraflar yaratabilirsiniz. Eğer siz de bu tarz uygulamalara meraklıysanız, Quick kesinlikle indirip denemeniz gereken bir uygulama.