QVIVO

QVIVO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 492
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici QVIVO Limited

QVIVO müzik, film ve dizi dosyalarınızı otomatik olarak arşivlemenin yanında sunduğu bulut desteğiyle her cihazdan ulaşılabilir hale getiriyor.

Medya dosyalarınıza istediğiniz cihazdan istediğiniz zaman erişebilmek günümüzün temel ihtiyaçları arasına girmeye başladı. Bu durum düşünülünce medya oynatıcılardan beklentilerimiz bambaşka noktaya geldi. Günümüz koşullarına uygun bir şekilde tasarlanmış, yeni nesil medya oynatıcılar arasında olan QVIVO, ilk bakışta şık tasarımıyla sizi kendine bağlayabilir.

Medya dosyalarınızı çok şık bir şekilde otomatik olarak arşivleyen yazılım albümlerin kapak resimlerini, film ve dizilerin özel resimlerini, fragmanlarını ve tanıtımlarını önünüze getiriyor. Tüm bilgilerle beraber listelenen içerikler daha şık bir görüntüye kavuşuyor. Kısacası medya dosyalarını zaman harcamadan arşivlemek istiyorsanız QVIVO, bunu kolayca yapabiliyor. Müzikler ve filmler otomatik olarak türlerine ayrılıyor, görseller otomatik bulunuyor ve listeler en şık şekilde karşınıza geliyor.

QVIVO ile medya arşivinizi yönetmek için öncelikle programın sayfasından profil açmalısınız. Bu profili oluşturup kurulumu yapınca medya dosyalarının bulunduğu dizinleri tanımlıyorsunuz ve senkronizasyon süreci başlıyor. Bu süreçte medya dosyaları buluta aktarılarak her cihazdan ulaşılabilir hale getiriliyor. Senkronizasyon sırasında müzik, film ve diziler program tarafından olmaları gereken bölümlerde listelenmeye başlıyor. Tüm arşiviniz aktarıldıktan sonra yapmanız gerekenler oldukça basit. PC, Mac veya mobil cihazlardan arşivinize ulaşıp film ve dizileri izleyebilir, müziklerinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

QVIVO, sosyal bir medya yöneticisi olduğu için Facebook bağlan ile tüm aile ve arkadaşlarınıza servis üzerinden ulaşmanızı sağlıyor. Bu özellikle medya dosyalarını beraber izleyip, beraber yorumlama şansına sahipsiniz. Sosyal kullanıcılar bu özelliğe de bir şans vermeli. Benzerlerini daha önce görmüş olsak da QVIVO arayüz tasarımı, hızı ve performansıyla medya yöneticisi konusunda alışılagelmişin dışında beklentileri olanlara hitap ediyor. Medya oynatıcılar yerine bilgisayar-TV ikilisini tercih edip, iyi bir arayüzde fena olmaz diyorsanız gelişimi devam eden QVIVO deneme listenizde olsun.