Radical

Radical

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BeaverTap Games, LLC

Radical, Android telefon ve tabletinizde sinir olarak oynayacağınız oldukça zorlu ve bağımlılık yapan bir beceri oyunu.

Radical, Android telefonunuzda oynadığınız oyunlar arasında kısa sürede sinir bozan beceri oyunları da varsa oldukça hoşunuza gidecek bir yapım. Minimal görselleriyle öne çıkan oyun hem sinirlerimizi hem de reflekslerimizi ölçüyor.

Son zamanlarda cihazın performasını ortaya çıkartan yüksek kalitede görseller sunan oyunlar yerine minimal ve retro grafiklere sahip oyunları fazlasıyla görür olduk. Görsel açıdan yerlerde sürünen bu oyunlar daha çok beceri türünde ve ilginç bir şekilde bağımlılık yapıyor. Zorluklarından şikayet etsek te bir türlü elimizden bırakamıyor, her defasında sil baştan başlayarak ya kendi rekorumuzu ya da arkadaşlarımızınkini egale etmeye çalışıyoruz. Radical da bu yapımlardan biri.

Hem telefon hem tabletlerle uyumlu olan oyunda bir üçgeni kontrol ediyor ve duvarlara çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Kulağa oldukça basit gelse de hem üçgenin kontrolü tamamıyla elimizde olmadığından hem de geçmemiz gereken noktalar çok hızlı değiştiğinden işimiz oldukça zor. En ufak bir tereddüt anında duvara tosluyor ve sil baştan başlıyoruz. Sadece oyuna odaklanmanız ve parmaklarınızı oyuna başlamadan önce ısındırmanız son derece önemli.

Kolay ve zor olmak üzere iki farklı zorluk düzeyinde oynayabildiğimiz oyunda kontrol mekanizmasının basit yapılması sizi daha da sinirlendirecek. Oyunda ilerlemek için tek yapmanız gereken ekranın sağ ve solun dokunmak. Tabii bunu olabildiğince seri şekilde yapmanız gerekiyor.