Rage Meme Smasher FREE

Rage Meme Smasher FREE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Heron Studios, C.A

Rage Meme Smasher FREE oldukça komik ve eğlenceli bir Android oyunudur

Rage Meme Smasher FREE basit ve bir o kadar da eğlenceli ve komik olan ücretsiz bir Android oyunudur.

Klasik köstebek avlama oyununun mantığına dayanan oyunda 9GAG'dan alışık olduğumuz Rage karikatürlerindeki karakterlerden olan Rage Guy, Poker Face, Me Gusta, Challenge Accepted, Fuck Yeah, Forever Alone, Trollface gibi karakterlerle karşılaşabiliyoruz. Bu karakterlerden gerekli olanları ekranımızda göründüğünde kafalarına dokunarak onları ezmeli ve en yüksek puanı toplamalıyız. Oyun ilerleyen seviyelerde daha hızlı karar almamızı ve reflekslerimizi daha iyi kullanmamızı gerektirmekte.

Rage Meme Smasher FREEşe şekilde oynanmaktadır:

Angry Faces ya da kızgın suratlara dokunarak ekranımızdan kaybolmadan onları yok etmeliyiz. Angry Faces oyunun en yaygın karakterleridir. Her ezdiğimiz Angry Faces için puan kazanmaktayız; fakat Angry Faces'leri yok etmeyi başaramazsak canımız azalmakta.Forever Alone karakterleri de ezildiğinde bize puan kazandırmaktadır. Bu karakterler Angry Faces'a göre daha yüklü puan getiriyor.

Happy Faces, yani mutlu suratları ezdiğimizde ise puan kaybediyoruz. Trolller de benzer şekilde ezildiğinde puan kaybettirmektedir. Bu nedenle dokunduğumuz surata dikkat etmeli ve doğru anda doğru suratı ezmeliyiz.

Oyun 4 farklı zorluk seviyesi sunuyor. Her oyuncunun her bölümdeki puanları ayrı ayrı kayıt altına alınmakta ve dünya çapındaki diğer oyuncularla karşılaştırılmaktadır.

Eğer Rage karikatürlerine aşinaysanız Rage Meme Smasher FREE denemeniz gereken bir Android oyunudur.