Rainy Mood

Rainy Mood

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 592
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Plain Theory

Rainy Mood yağmur seslerini Android cihazınıza taşıyor

Rainy Mood, doğanın en dinlendirici seslerinden olan yağmur sesini mobil cihazlarınıza taşıyan ve stres atma, verimlilik arttırma, rahat uyuma ve uyku problemi çözme gibi farklı amaçlarla kullanabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Rainy Mood doğadan en yalın haliyle kaydedilmiş oldukça yüksek kalite yağmur seslerini uzun bir ses akışı şeklinde oynatabilmektedir. Bu sesler National Geographic, Discovery Channel ve BBC gibi prestijli belgesel kanallarında görev yapmış dünyanın en iyi ses mühendisleri tarafından 48 kHz formatında kaydedilmiştir. CD kalitesinden bile yüksek kaliteye sahip ses kayıtları kullanıcıya dinlendirici ve stresten arındırıcı, odaklanmayı güçlendirici bir ortam yaratıyor.

Rainy Mood'da yer alan yağmur sesi kayıtları farklı tipteki yağmur kayıtlarının birleşimi halindedir. Bu kayıtlar rastgele bir şekilde birleştirilir ve kaydın istediğiniz süre kadar yürütülmesi sağlanılır. Uygulamada yer alan yağmur kayıtları yağmur damlalarının çimen, beton, ahşap, teneke çatı ve yapraklar gibi yüzeylere çarpışı ile oluşan sesler ile farklı tipteki şimşek seslerinin birleşimidir.

Rainy Mood kullanıcılara yağmur veya şimşek sesleri için ayrı ses ayarları sunuyor. Böylece herhangi birinin sesinin dilediğiniz gibi kısıp arttırabiliyorsunuz. Rainy Mood'un kullanışlı özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Eğer yağmur sesleri eşliğinde favori şarkılarınızı dinlemek isterseniz uygulama müzik kitaplığınızdan veya Spotify üzerinden müzik de çalabilmekte.

Rainy Mood'un bir dğer güzel yönü ise zamanlayıcıya sahip olmasıdır. Bu araç sayesinde uyurken açtığınız uygulamayı belli bir süre sonra ses kaydını sonlandıracak şekilde yapılandırabiliyorsunuz.