Ramazan 2013

Ramazan 2013

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 431
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emanova

Ramazan ayında hem iftar hem de sahur saatlerini kaçırmak istemiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ramazan 2013 uygulaması Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve iftar ile sahur saatlerini kolayca görebileceğiniz bir imsakiye uygulaması. Bunun yanında ezan ve namaz saatlerini de detaylı olarak belirten uygulama, sahip olduğu alarm sistemi sayesinde herhangi bir şekilde ibadetiniz kaçırmamanızı sağlıyor.

Kullanırken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulama sadece ülkemizdeki değil aynı zamanda dünya şehirlerindeki saatleri de sunabiliyor ve bayram namazının saatlerini de aktarıyor. Hem sahur hem iftar için alarmı bulunan Ramazan 2013 uygulamasının bu alarmlarını bir süre öncesine doğru ayarlayarak hazırlık vakti de elde edebiliyorsunuz.

Bulunduğunuz şehri konum bilgilerinizi kullanarak otomatik algılayan Ramazan 2013, içerisinde Allah'ın 99 adını ve bazı dualar ile zikirleri de içerisinde barındırıyor. Her müslümanın Android cihazında bulundurması gerektiğine inandığım bu uygulamaya tamamen ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.