Ramazan Duaları

Ramazan Duaları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,630
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici yTech

Ramazan Duaları, yaklaşan ramazan ayında okuyabileceğiniz dualar ve zikirlere kolayca ulaşabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Ramazan Duaları, mübarek ramazan ayında okuyabileceğiniz duaları ve zikirleri içerisinde bulunduran yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Ramazan ayında bulduğumuz manevi havayı korumak ve güçlendirmek adına geliştirilen uygulama sayesinde dualar okuyabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kullanmak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

Sade ve basit bir arayüze sahip olan Ramazan Duaları uygulaması üzerindeki duaların hem Arapçası hem de türkçe karşılığı yer almaktadır. Ramazanda dua okumak sünnettir. Bu nedenle elinizden geldiği kadar yada imkanınız olduğu kadar vakit ayırarak dua okumalısınız. Ayrıca orucunuzu da tutarak görevinizi yerine getirmelisiniz.

Ramazan ayında yardımcı olabilecek mobil uygulamalardan bir tanesi olan Ramazan Duaları uygulamasını hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek Ramazan ayına girmeden hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz.