Rapid File Get

Rapid File Get

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 621
  • DOSYA BOYUTU 1.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lorenzi Davide

Rapid File Get, internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde dosya indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Rapid File Get, kullanıcıların internet üzerinden indirmek istedikleri dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde indirmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir. Her ne kadar benzer programlar üzerinde yer alan birçok gelişmiş ayarı içerisinde barındırmıyor olsa da basitliği seven kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek bir yazılım olduğunu söylemeliyim.

Oldukça minimal bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım, olası internet kesintileri sonrasında dosyaları kaldığınız yerden indirmeye devam etmenize olanak sağlar. Ayrıca istediğiniz zaman dosyaları indirmeye ara vererek daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Proxy ayarlarını da düzenlemenize olanak sağlayan Rapid File Get'in kullanıcı arayüzü üzerinde dosyaları indirmek istediğiniz klasörü kolayca ayarlayabilirsiniz.

İndirme sırasında herhangi bir şekilde hatayla karşılaşılması durumunda, otomatik olarak dosyayı yeniden indirme seçeneğide program içerisinde yer alan özelliklerden bir tanesidir.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmıyor olması Rapid File Get'in neden bu kadar basit bir program olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Gelişmiş özelliklere sahip bir dosya indirme programı olmamasına karşın, amacınız sadece hızlı ve pratik bir şekilde internet üzerinden dosya indirmekse Rapid File Get'i mutlaka denemenizi öneririm.