Raw Therapee

Raw Therapee

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,606
  • DOSYA BOYUTU 14.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gabor Horvath

Ücretsiz ve oldukça bol araç barındıran bu resim ve fotoğraf düzenleme editörünü kullanmaktan keyif alacaksınız.

Raw Therapee programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve resim dosyaları üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapabileceğiniz bir resim editörü ve tamamen ücretsiz. Desteklediği formatlar arasında jpeg, bmp, tiff ve png gibi en popüler formatlar yer alıyor ve diğer az popüler resim dosyaları da destekleniyor.

Uygulamanın arayüzü sizin de fark edebileceğiniz gibi oldukça basit bir şekilde hazırlanmış ve herhangi bir zorluk yaşamadan programı kullanabileceğinize inanıyorum. Düzenlemek istediğiniz fotoğraf ya da resmi en kolay şekilde bulabilir ve dilerseniz birden fazla dosyayı aynı anda bir proje içerisine alabilirsiniz. Kullanabileceğiniz en temel araçlar arasında resimleri keskinleştirme, kenarları düzeltme, mikro kontrast ayarları, karıncalanmaların azaltılması ve çeşitli renk seviyelerindeki düzeylerin ayarlanması yer alıyor.

Aynı zamanda resimlerinizi kırpabileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz yahut döndürebileceğiniz program isterseniz tam ekran modunda da çalışmanıza olanak veriyor. Sisteminizi pek yormayan ve temel fotoğraf düzenleme işlemlerini yapmak isteyenler için en gerekli araçları sunan Raw Therapee programını denemeden geçmemenizi öneriyorum.