Readly

Readly

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 142
  • DOSYA BOYUTU 4.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Readly

800'den fazla dergiye abone olmanızı sağlayan Readly hizmetinin Windows 8 için ücretsiz uygulaması.

Windows 8 kullanıcıları için masaüstü uygulaması olarak da sunulan Readly, web deneyiminden daha fazlasını arayanlar için ücretsiz sunulan bir çalışma. 800'den fazla dergiyi takip etmek için aylık 10 dolarlık bir ödeme yaptığınız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra üyelik işleminizi tamamlamanız gerekiyor.

Dünyanın en çok sevilen dergilerini bir araya toplamayı başaran Readly, 800'ü aşan farklı kaynağı bir arada bulunduryor. Bunların arasında dikkat çekenler elbette Rolling Stone, Women's Health, Men's Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık dergiler. Tüm bu kaynaklara sorunsuz ve sınırsız bir erişim gerçekleştirebiliyorsunuz.

Üyelik işlemini tamamladığınızda giriş yetkisini size sunan uygulama kullanmış olduğunuz platformlara göre ayarlanmış bir arayüze sahip. Bu nedenle masaüstündeki Windows 8 uygulaması da kendine has bir deneyim sunuyor. Öte yandan aynı hesapla dilerseniz telefonlarınızdan veya tabletlerinizden de dergilere ulaşabiliyorsunuz. Olur da birden çok kişi aynı hesaba bağlanırsa 5 farklı cihaza tam yetki verip ailece farklı dergiler okumanız mümkün.

Sadece bir dergi okuma aracı olmayan Readly, dergilerin içeriklerini yakınlaştırma, sayfaları yer imi olarak kaydetme ve sosyal medya hesaplarından paylaşma gibi modern özellikleri de kullanmanızı sağlıyor. Her gün güncellenen veritabanına eklenen dergiler sayesinde ilgi alanınız için sınırsız okuma materyali elde ediyorsunuz. Bu nedenle Readly ile sıkılacağınıza pek ihtimal vermiyorum.

Üyelik başvurularını kabul etmeniz durumunda 2 haftalık bir deneme süresi sunan Readly, bu süre zarfın ücretsiz oalrak dergileri takip etmenize izin veriyor. Süre dolduğunda hizmete devam edebilmeniz için aylık 10 dolar ödemeniz gerekiyor.