Ready Contact List

Ready Contact List

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ready

Ready Contact List, Android mobil cihazlarınız üzerindeki standart rehber uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz çok daha kullanışlı ve pratik bir Android uygulamasıdır.

Ready Contact List, henüz yeni olmasına rağmen Google Play Store üzerinde oldukça ilgi gören ve şık tasarımı ile de dikkatleri çeken bir rehber uygulamasıdır. Eğer Android telefonlarınızdaki standart rehberi kullanmaktan sıkıldıysanız yada yeterinde efektif olduğunu düşünmüyorsanız Ready Contact List'i ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

Uygulama sayesinde aramaları çok daha rahat gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik arama geçmişini de daha detaylı ve hatta karşı taraf ararken görebiliyorsunuz. Rehbere yeni kişiler ekleyebilmeniz için kısayollar barındıran uygulama sayesinde istediğiniz tüm kişilere kolayca tek bir yerden ulaşmanızı sağlıyor. Uygulamanın ana ekranında arama geçmişi ve favorileriniz bulunmaktadır.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirerek kullanabileceğiniz gibi pro versiyonunu satın alabilirsiniz. Fakat para ödemek istemiyorsanız uygulamayı arkadaşlarınız ile paylaşarak da pro versiyondaki özellikleri birer birer açabilirsiniz. Pro versiyonda yer alan ekstra özellikler arasında temalar, zil sesi paketi ve reklamsız göstermeme bulunuyor.

Aramalarınızı ve kişi listenizi daha pratik ve şık bir şekilde kullanmak istiyorsanız Ready Contact List tam aradığınız uygulama olabilir.