Recorder App

Recorder App

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 406
  • DOSYA BOYUTU 29.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LiveBird Technologies Private Limited

Recorder App, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir ses kaydetme uygulaması.

Recorder App, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, kapsamlı bir ses kaydetme uygulaması. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu uygulamayı kullanarak içerisinde bulunduğumuz ortamdaki sesleri net ve sorunsuz bir şekilde kaydedebiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimiz anda bir nebze karmaşık gibi görünen bir tasarımla karşılaşıyoruz. Birkaç kullanımdan sonra alışılan bu arayüzde, tüm fonksiyonlar kolay ulaşılabilir ve içgüdüsel olarak kullanılabilecek şekilde yerleştirilmiş. Neyin ne işe yaradığını anlamak birkaç dakikadan uzun sürmüyor.

Uygulamanın en iyi yanı kullanıcıları ön ayarlarla sınırlı bırakmak yerine onlara çok fazla seçenek sunması ve kayıt işlemini ihtiyaçlarına göre belirleyebilmelerine olanak vermesi. Buna ek olarak uygulamada sınırsız kayıt özelliği sunuluyor. Bu özellik ile birlikte saatleri bulabilen kayıtlar yapabiliyoruz.

Uygulamada epey hoşumuza giden bir özellik daha mevcut o da daha önce yapılmış olan kayıtların üzerine kaydetmeye devam edebilmemiz. Ayrı kayıt dosyaları oluşturmak yerine benzer karakteristiklere sahip sesleri üst üste kaydedebiliriz.

Bulut depolama özellikleri de sunan Recorder App, gazeteciler, çalışanlar, öğrenciler ve ses kaydetmeye ihtiyaç duyan tüm meslek grupları için olmazsa olmazlar arasında yer alan bir yapım.