Recordzilla

Recordzilla

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 948
  • DOSYA BOYUTU 15.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Softdiv Software

Recordzilla ile ekranınızdaki herhangi bir görüntüyü veya sesi kaydedebilmeniz mümkündür.

Recordzilla ekran videosu kaydetme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir ekran kayıt programıdır.

Oldukça zengin özelliklerle kuşatılmış bir program olan Recordzilla kullanıcıların ekran görüntüsü kaydetme ile ilgili bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Recordzilla ile bütün masaüstünüzü, masaüstünüzün belirli bir kısmını, aktif pencereyi, fare imlecinizin hareketini veya menüleri kaydedebilmektesiniz. Bunun yanında Recordzilla ile oyun videosu kaydetme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kendi videolu oyun incelemelerinizi yaratabilirsiniz. Recordzilla size Skype görüşmelerini kaydetme imkanı verir ve program ile webcam görüntü kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Recordzilla yakalanan görüntüleri farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydetmenize izin verir. Program AVI, WMV, SWF ve FLV formatlarında video kaydedebiliyor. Bunun yanında kaydeceğiniz video için kalite ayarı yapabilir, çözünürlük, boyut ve kare hızı gibi değerleri değiştirebilirsiniz.

Recordzilla video yakalarken mikrofonunuz aracılığıyla ses kaydı yapmanıza ve kayıtlarınıza konuşma eklemenize de olanak sağlar. Recordzilla'yı yalnıızca ses kaydetme aracı olarak da kullanabilir, bilgisayarınızdan çıkan sesleri aynı şekilde kaydedebilirsiniz.

Kapsamlı bir ekran video ve ses kayıt aracı olan Recordzilla videolarınıza zaman damgası eklemenize, ekran kaydını zamanlayarak belirleyeceğiniz bir zamanda kaydetme işlemini otomatik olarak başlatmanıza da imkan tanıyor.

Recordzilla