RemoteNetstat

RemoteNetstat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 449
  • DOSYA BOYUTU 0.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nsasoft llc

Uzaktaki bilgisayarlarınızı kontrol ederken, tüm ağ istatistiklerini görebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

RemoteNetstat uygulaması uzaktaki bağlandığınız bilgisayarların detaylı bilgilerini görebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir program. Görmenize imkan tanıdığı bilgiler arasında IP, ICMP, TCP, UDP ve sunucu istatistikleri yer alıyor.

IP datagramları hakkında detayları gösterebilen program iletim durumunu, alınan datagramları, pasif bağlantıları, kurulamayan bağlantıları, mevcut bağlantıları, alınan segmentleri, kümülatif bağlantıları ve pek çok diğer detayı kolaylıkla size aktarabiliyor.

Aynı zamanda UDP datagramları ve hatalarını, bağlantıları dinlemeyi de başarabilen program neredeyse uzak bilgisayarlara dair tüm bağlantı bilgilerini sunuyor. Çalışırken uzaktaki bağlandığınız bilgisayarın admin yetkilerine sahip olmanızı şart koşan program kullanıcı dostu olan arayüzü de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Sadece tek bir sayfaya sahip olan program, uzaktaki istatistikleri getiren butonu kullandığınız anda hepsini bir liste içerisinde sunuyor ve dilerseniz bu listede belirenleri daha sonra herhangi bir yazı editörüne aktarabiliyorsunuz.