Remove Fake Antivirus

Remove Fake Antivirus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,886
  • DOSYA BOYUTU 0.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Olzen

Remove Fake Antivirus bilgisayarınızda bulunan sahte antivirüs programlarınızı kaldırmanıza yarayan yardımcı bir araçtır.

Günümüzde artık sadece internet üzerinde gezerken bile bilgisayarımıza virüs bulaşması gibi durumlar söz konusu. Hal böyle olunca kullanıcılar bilgisayarlarını koruyabilmek için internet üzerinden çeşitli virüs programlarını bilgisayarlarına yükleme gereksinimi duymakta. Gelin görün ki artık ücretsiz virüs programı diye dağıtılan programların kendisi virüs içermekte.

Remove Fake Antivirus böyle durumlarla karşılaşmanız halinde Cyber Security, Braviax, Alpha Antivirus, Green AV, Windows Protection Suite, Total Security 2009, Windows System Suite ve Personal Antivirus gibi zararlı virüs programlarını bilgisayarınızdan kaldırabilmeniz için tasarlandı.

Hem yeni başlayan kullanıcılar hem de uzmanlar tarafından kullanılabilmesi için program oldukça basit tutulmuş.

Program ikonuna tıklayıp Remove Fake Antivirus'ü çalıştırdıktan sonra bilgisayarınız üzerinde her bölüm taranır ve herhangi bir zararlı antivirus yazılımı varsa tespit edilip yine program tarafından kaldırılır. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak kaldığınız yerden güvenle işlerinize devam edebilirsiniz.