Replace Genius

Replace Genius

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 465
  • DOSYA BOYUTU 1.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RL Vision

Word ve Excel dosyalarınızda girili olan verilerde değişiklikler yapmak istiyorsanız otomatik olarak bilgi düzenleyebilen bu programı kullanabilirsiniz.

Replace Genius programı elinizdeki yazı ve veri dosyalarını otomatik olarak düzenlemenize izin veren ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Özellikle Excel ve Word dosyalarını manuel olarak düzenlemekten sıkılanların tercih edebileceği program, standart olarak Office programlarında yer alan bul ve düzenle seçeneğinden daha gelişmiş özellikler sunuyor.

İçerisinde bulunan pek çok kural ve ondan fazla fonksiyon sayesinde filtrelediğiniz belgelerinizde istediğiniz değişikliklerin otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Toplu işlem yapmaya izin vermesi sayesinde bir belgede bulunan istediğiniz tüm satırları başka satırlar ile değiştirebilirsiniz. Bu işlem için pek çok farklı fonksiyonu kullanabilirsiniz ve bu fonksiyonlar arasında satır yerleştirmekten tutun da büyük-küçük harf özelliklerine kadar onlarca farklı kriter yer alıyor.

Ayrıca dökümanınız çok karışıksa ve tamamen otomatik hale getirmek mümkün değilse yarı otomatik değişikliklere de izin veren Replace Genius programı sınırsız geri alma opsiyonuna sahip ve anlık olarak yapılan değişiklikleri görebiliyorsunuz. Hızlı ve ağır değişiklik işlemlerinin bile altından başarı ile kalkabilen programı rahatlıkla ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.