Resident Evil: Degeneration Lite

Resident Evil: Degeneration Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 277
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Resident Evil: Degeneration Lite, Capcom tarafından yayınlanan resmi Resident Evil oyunudur

Resident Evil: Degeneration Lite, Capcom'un ünlü zombi oyunu serisi Resident Evil'ın üyesi olan ve mobil cihazlar için geliştirilmiş TPS türünde bir korku oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz resmi bir Resident Evil oyunu olan Resident Evil: Degeneration Lite sadece iOS cihazlar için özel olarak geliştirilmiş ve bilgisayar ve oyun konsolu versiyonları olmayan bir mobil oyundur.

Resident Evil: Degeneration Lite, Resident Evil: Degeneration adıyla yayınlanmış animasyon filminin konusunu takip eden bir mobil oyun. Oyunda ana kahramanımız önceki Resident Evil oyunlarından tanıyacağımız olan Leon S. Kennedy. Hatırlanacağı üzere önceki Resident Evil oyunlarında Amerikan hükümeti Raccoon City şehrindeki zombi salgınıyla baş edemeyince şehri dev bir bombayla havaya uçurmuştu. Bu olayın 7 yıl sonrasında hayatın normale döndüğü düşünülürken kalabalık bir havaalanında tek bir zombi ortaya çıkmıştır. Bu zombi paniğe neden olmuş, ısırdığı insanlar kısa süre içerisinde dönüşmüş ve yeni bir zombi salgını başlamıştır. Böylece yeni bir kabus da ortaya çıkmıştır. Biz Leon olarak bu kabusun kaynağını araştırmak için yola koyuluyoruz.

Resident Evil: Degeneration Lite serinin oynanış yapısına sadık kalıyor. Resident Evil oyunlarındaki sabit nişan alma sistemi Resident Evil: Degeneration Lite'ta da bulunmakta. Bu nedenle zombilerle aranızda mesafe bırakmanızda fayda var.

Oyunun bu Lite versiyonu oyunun ilk bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza izin veriyor. Eğer oyunu beğenirseniz ücretli versiyonunu da satın alabilmektesiniz.