reTXT

reTXT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici reTXT Labs, LLC

reTXT uygulamasıyla Android cihazlarınızda hem şifreli mesajlaşmanın keyfini çıkarın hem de yazılı, fotoğraflı ve videolu mesajlar gönderin.

reTXT uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların çok kolay bir şekilde mobil cihazlarından mesajlar gönderebilmeleri ve almaları için kullanılabiliyor ve gelişmiş özelliklere sahip bir mesajlaşma uygulaması olduğunu söyleyebilirim. İki ay boyunca ücretsiz olarak sunulan ve devamında oldukça cüzi ücretler talep eden uygulamanın pek çok mesajlaşma uygulamasından daha kolay kullanılır olduğunu da belirtmem gerekiyor.

Uygulamayı kullanarak gönderdiğiniz mesajların içerikleri şifreli olarak iletiliyorlar ve internet ağınıza sızıp paketlerinizi çalabilecek olan kişiler, bu mesajların içeriğini göremiyorlar. Sadece alıcı tarafından görülebilen bu mesajlar hem yazılı, hem fotoğraflı hem de videolu olarak gönderilebiliyorlar. Böylece multimedya gönderimleri isteyenlerin de reTXT'de aradıklarını bulabileceklerini söyleyebilirim.

Uygulamanın grup sohbeti desteği de sunuyor olması çok sayıda kişinin aynı anda sohbet edebilmesine imkan tanıyor ve gruptan ayrılsanız bile kimse sizi davet etmeden yeniden dönüş yapabiliyorsunuz.

Gönderilmiş olan mesajların silinmesi veya düzenlenmesi konusunda oldukça geniş seçenekler sunan reTXT, böylelikle orijinal mesajınızdan hiç bir iz bırakmadan mesajınızı komple silmenizi veya yeni bir mesaj olarak düzenlemenizi sağlıyor. Aynı zamanda yazdığınız mesajlar hakkında karşı taraftan bir açıklama talebi gelirse bunu mesajı işaretleyerek yapabiliyor ve gereksiz yazılı mesajlardan kaçınabiliyorsunuz.

Yeni ve çapraz platform bir mesajlaşma uygulaması arayanlar diğer popüler mesajlaşma uygulamalarına ciddi bir rakip olabilecek olan reTXT'ye göz atmadan geçmesinler.