RIVAL: Crimson x Chaos

RIVAL: Crimson x Chaos

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Section Studios

Mobil cihazınızda RIVAL: Crimson x Chaos ile alışılmışın dışında bir strateji deneyimi yaşayabilirsiniz.

Section Studios tarafından mobil platforma geliştirilen RIVAL: Crimson x Chaos kaliteli grafikleri ile milyonlarca oyuncuyu peşinden sürükleyecek gibi görünüyor. Orta derecede bir Android kitlesine hitap eden yapım, tamamen ücretsiz olarak yayınlandı.

Mobil oyunculara gerçek zamanlı PvP savaşlarına katılabilme imkanı sunan yapım, eşsiz ses efektleri ile de savaşlara farklı bir hava katıyor. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bu mobil oyunda seçtiğimiz karakterleri geliştirebilecek ve onları daha güçlü bir yapıya kavuşturabileceğiz. Birbirinden farklı onlarca karakter ile dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyabilecek ve rekabet dolu savaşlara katılabileceğiz.

Aldığı güncellemeler ile oyuncuların beğenisini toplamaya devam eden RIVAL: Crimson x Chaos, lider sıralaması ile oyunculara sürükleyici ve rekabet dolu bir dünya sunuyor. Oyuncular dilerlerse lonca kurabilir ya da mevcut olan loncalara katılabilirler. Facebook bağlantısı ile dilerseniz arkadaşlarınızı da bu mücadeleye ortak edebilir ve aksiyon dolu anlara imza atabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan RIVAL: Crimson x Chaos ile benzersiz görevler alabilir ve bu görevleri başarı ile tamamlayarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.