Roger

Roger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 47 Center, Inc.

Roger mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sesli arama uygulamasıdır

Roger kullanıcılara mobil cihazlarının internet bağlantılarını yoluyla sesli aramalar yapma imkanı veren bir mobil çağrı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sesli görüşme uygulaması olan Roger'ın benzer sesli iletişim araçlarından farkı telsiz benzeri çağrılar yapmamıza imkan tanıması. Uygulama aracılığıyla çağrı yaptıktan sonra tek bir dokunuşla konuşmaya başlayabiliyorsunuz. Talk to speech sisteminden faydalanan Roger ile ekranda göreceğiniz tuşa dokunduğunuzda sesinizi karşıya iletebilir, tuşu bıraktığınızda mesajı sonlandırabilirsiniz.

Roger'da gönderilen mesajlar 48 saat boyunca saklanıyor. Bu sayede önceki görüşmelerinizdeki mesajları sonradan dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca gönderdiğiniz mesajları karşınızdaki kişinin dinleyip dinlemediği ile ilgili bildirimler de alabilmektesiniz. Uygulamanın bir diğer ilginç yönü ise uygulamaya sahip olmayan kişilerle bile iletişime geçmenize imkan tanıması.