Romaco Keylogger

Romaco Keylogger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,054
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mark Furneaux

Romaco Keylogger programı sayesinde bilgisayarınızdan basılan bütün tuşların kayıtlarını tutabilirsiniz.

Keylogger programları, kurulu oldukları bilgisayarlarda gerçekleştirilen işlemleri kayıt altına almak için kullanılıyorlar ve bilhassa pek çok şirketin güvenlik mekanizmalarının en önemli parçaları haline geliyorlar. Her ne kadar kimi keyloggerlar bilgisayardaki tüm işlemlere dair verileri toplayıp rapor olarak başkalarına iletse de, basit düzeydeki keylogger programları sadece klavyeden yazılanları aktarıyorlar. Elbette çok gelişmiş olanlarının ücretli olduklarını söylemeye gerek yok.

Romaco Keylogger da basit ve hızlı keylogger programlarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Program temel olarak bulunduğu bilgisayarın klavyesinden basılan tuşların kayıtlarını alıyor ve böylece daha sonra bu kayıtlar incelenebiliyor. Özellikle bilgisayarınızı sizden izinsiz başkalarının kullandığından şüpheleniyorsanız ve bunun önüne geçmek istiyorsanız alabileceğiniz önlemler arasında yer alıyor.

Programın sadece bir kaç butonu yer aldığı için işlevlerinden faydalanırken zorluk yaşamanız oldukça zor. Anında takip işlemlerini başlatabiliyor, böylece güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz. Herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde direkt olarak çalıştırmaya da başlayabilirsiniz.

Tutulan kayıtlar ise bir metin belgesine kaydediliyor ve daha sonra bu kayıtları teker teker inceleme şansınız da oluyor. Maalesef e-posta hesabınıza otomatik olarak kayıt gönderilmesi gibi gelişmiş işlevler programda yer almıyor ancak basit keyloggerlar arayanların işleri için yeterli olacağına inanıyorum.