RubPix

RubPix

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bulkypix

RubPix zihni zorlayan fakat bir o kadar da eğlenceli olan bir bulmaca oyunudur.

RubPix üzerine düşünülmüş bir bulmaca oyunudur. Uyuglamayı daha ilk açtığınız andan itibaren bunun iyi bir oyun olduğunu anlıyorsunuz. Aceleye getirilmiş gibi duran onca bulmaca oyunundan sonra RubPix ilaç gibi geliyor.

Oyunda yapmamız gereken şey çok basit; bize verilen karmaşık şekilleri düzenleyerek ekranın üst kısmında bulunan asıl şekli oluşturmak. Fakat gel gelelim şekiller o kadar karışık bir biçimde veriliyor ki bunu yapmak adeta bir eziyet haline geliyor. Bu yönüyle RubPix zihin çalıştıran oyunlardan hoşlanan herkesin severek oynayacağı türden bir oyun.

Oyunda yer alan şekilleri parmağımızı ekranda sürükleyerek kontrol ediyoruz. Fakat oyunda dikkat etmemiz gereken bir ayrıntı daha var. Amaç her ne kadar şekli elde etmem olsa da bunu kaç hamle ile yaptığımız da büyük öneme sahip. En az hamleyle şekli tamamlarsak yüksek puan alıyoruz.

Bulmaca oyunlarında görmeye alıştığımız gibi RubPix’te de bölümler kolaydan zorda doğru sıralanmış. Toplamda 150 bölüme sahip olan oyun tüm bulmaca severler tarafından denenmeli.