Run Run Again

Run Run Again

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Timuz Games

Run Run Again, zorlu parkurlardan oluşan ve tüm engelleri aşmanızı amaçlayan oldukça eğlenceli bir koşu oyunudur.

Birbirinden farklı karakterler ile birlikte zorlu parkurları geçmeye çalışın. Bu parkurları geçmek hiç kolay değil. Fakat sizin çok sportif ve dikkatli olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden siz Run Run Again oyununda çok başarılı olabilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Run Run Again oyunu sizden durmadan koşmanızı istiyor.

Run Run Again, bir platform koşu oyunudur. Bu oyunda farklı karakterler ile birlikte büyük bir maceraya atılıyorsunuz. Uzun yollardan geçerek paraları toplamaya çalışıyorsunuz. Topladığınız paralar ile birlikte karakterinizi geliştirebilir ve kendinize birçok yenilikçi güç kazandırabilirsiniz. Paranın dışında Run Run Again oyununda en önemli kısım ise engeller. Oyunun uzun yollarına konulmuş ve karşınıza aniden çıkan birçok engel bulunmakta. Karakteriniz ile birlikte bu engelleri geçmeye çalışmalısınız. Run Run Again oyununda ancak bu şekilde başarılı olabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli bir oyun olan Run Run Again, renkli grafikleri ile sizi oldukça eğlendirecek. Hatta Run Run Again oyununu arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Bu sayede en iyi kimin koşu oyunu oynadığını öğrenebilirsiniz. Hemen şimdi Run Run Again'i indirin ve koşu oyunlarının lideri olun!