Run Thief Run

Run Thief Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Action Games 2015

Run Thief Run, her yaştan oyunsever hitap eden eğlence dozu yüksek bir sonsuz koşu oyunu.

Run Thief Run, sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif duyan oyunseverlere hitap eden bir yapım. Ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız, isimden de anlaşılacağı gibi hırsızın kaçmasına yardım etmek ve bölümler esnasında karşımıza çıkan altınları toplamak.

İçerik itibariyle Subway Surfers'a benzeyen Run Thief Run, her yaştan oyunsever tarafından zevkle oynanabilir bir karaktere sahip. Kontrol mekanizması diğer sonsuz koşu oyunlarında gördüğümüz şekilde işliyor. Karakter düz yolda otomatik olarak koşuyor, biz de parmağımızı ekranda sürükleyerek şerit değiştirmesini sağlıyoruz.

Elbette bölümler tehlikelerle dolu olduğu için çok hızlı refleksler sergilememiz ve önümüzdeki objeleri iyi bir şekilde gözlemlememiz gerekiyor. Buna ek olarak arkamızdan son sürat polisler koşturuyor. Dolayısıyla herhangi bir hata oyunu başarısızlıkla sonuçlandırmamıza sebep olabilir.

Oyunda karşılaştığımız arayüz tasarımı kalitesi bu tarz bir oyunda görmeyi istediğimiz seviyeyi karşılıyor. Sonsuz koşu oyunlarından keyif duyuyorsanız Run Thief Run'ı denemeniz yerinde bir karar olacaktır.