Runscanner

Runscanner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,291
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Geert Moernaut

RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizleme/düzenleme'nize yarayan, kullanışlı ve ücretsiz bir yazılım.

RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizleme/düzenleme'nize yarayan, kullanışlı ve ücretsiz bir yazılım. Gelişmiş arama sistemi sayesinde sisteminize bulaşmış tüm spam, trojen ve virüsleri bulur ve temizleyerek bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını sağlar. Ayrıca küçük reklam yazılımlarını vs. yok ederek, sisteminize pop-up yoluyla giren casuslara göz açtırmaz. Gelişmiş virüs tarama sisteminin yanı sıra bu virüslerin veyada çeşitli dosya ve uygulamaların sistem dosyalarınıza verdiği zararlarıda bulur ve bu zararları onararak gidermeye çalışır.

Editör Notu: Tüm bu özellikleri sayesinde bir sistem kurtarıcı olan bu yazılımı, boyutununda küçük olmasından dolayı her pc kullanıcısına öneriyoruz. Çünkü; bazen ufak dosya hataları bile sisteminizin donmasına/kilitlenmesine yol açıyor, ayrıca bazen bilgisayarımıza sızan küçük bir reklam casusu dahi gittikçe sisteme zarar verebiliyor. Bunun için bu kullanışlı ve küçük boyutluyazılımı sizlere tavsiye ederiz.