Şahin Park Etme Simülatörü

Şahin Park Etme Simülatörü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,012
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Car Parking Games

Şahin Park Etme Simülatörü özellikle Şahin marka otomobillere marakı olanların mutlaka oynaması gereken oyunlardan bir tanesi.

Şahin Park Etme Simülatörü çok keyifli bir Şahin simülatörüdür. Oyunda meşhur Şahin otomobilimizi park etmeye çalışıyoruz.

Tahmin ettiğiniz gibi bunu yapmak hiç de kolay değil çünkü park etmemiz gereken yerler oldukça zor parkurlardan oluşuyor. Ekranda gaz, fren pedalı ve direksiyon bulunuyor. Gerekeli hamleleri yaparak aracımızı en güzel şekilde park etmemiz gerekmekte. 60 farklı bölümün yer aldığı oyunda zorluk git gide artıyor. İlk bölümler daha çok oyuna alışmamız için tasarlanmış görece olarak kolay seviyelerden oluşuyor.

4 farklı Şahin modelinin yer verildiği oyunda arabalardan çıkan sesler gerçeğini aratmıyor. Bunun iyi mi kötü mü olduğuna karar vermeyi size bırakıyorum. Park etmek kolay bir iş değil, bu sebeple geliştiriciler 8 farklı kamera açısı sunmuş. Farklı kamera açıları arasında geçiş yaparak aracımızı mükemmele yakın park etmemiz gerekiyor.

Gerçekçi fizik motoru, detaylı grafikler ve eğlenceli oyun yapısı Şahin Park Etme Simülatörü'nü eğlenceli oyunlar arasında sokuyor.