Samba

Samba

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 670
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samba.me

Samba uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan dostlarınıza videolar gönderebilir ve onların verdikleri tepkileri izleyebilirsiniz.

Samba uygulaması, son zamanlarda karşılaştığımız en ilginç video mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor diyebilirim. Pek çok uygulamanın aksine karşınızdaki kişinin videonuza nasıl tepkiler verdiğini görebilmenize olanak tanıyan uygulama, Android akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Bahsettiğimiz bu sistemin çalışma şeklinden sizlere biraz bahsedelim. Video mesajınızı arkadaşlarınıza gönderdiğinizde, videonuz görüntülenirken alıcının ön kamerası kullanılarak onun videoyu izleme sırasında hangi tepkileri verdiği yine video olarak çekiliyor ve size geri gönderiliyor. Böylece videonuzun karşıdaki kişide nasıl tepkiler yarattığını hiç zorlanmadan izleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzünün sade ve basit olarak hazırlanmış olması elbette en büyük artıları arasında yer alıyor. Bunun yanında gönderilmiş olan videoların dilediğiniz an silinebilmesiyle kişisel gizliliğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabiliyorsunuz.

Eğer videolarınızda stop motion efektleri uygulayarak onları daha eğlenceli hale getirmek isterseniz bu efektler de uygulamanın kendi içerisinde yer alıyorlar. Gönderilmiş olan videolarınızı hemen görüntülemek yahut galerinizde kayıtlı olan videoları uygulama içine alarak göndermek de uygulamanın sunduğu özellikler arasında yer alıyor.

Yeni bir video mesajlaşma uygulaması arayanların göz atabilecekleri alternatif uygulamalardan birisi olarak deneyebilirsiniz.