Şans Topu Sorgulama

Şans Topu Sorgulama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 493
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Piyango

Şans Topu oynayanlar için geliştirilen bu serviste çıkan numaralardan, kazanan talihlilere kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Her hafta gerçekleştirilen Şans Topu’nun sonuçlarını öğrenmek için bu ücretsiz servisi kullanabilirsiniz. Milli Piyango İdaresi tarafından tasarlanan bu servis ile katılımcılar gazetelerden numara aramak ve kontrol etmek zorunda kalmıyor ve ellerindeki numarları kolayca kontrol edebiliyor. Şans Topu sorgulaması yapmak bu servis ile çok basit ve hızlı.

Servisin kullanılması son derece basit. Otomatik olarak çalıştığı için o tarihin numaraları direkt olarak ekrana geliyor. Numaralar haricinde talihliler, talihli kişilerin yaşadığı şehir, kişi başına düşen ikramiye miktarı gibi bilgiler de sunulmakta. Sağ üst bölümde yer alan tarih seçeneğini kullanarak daha önceki çekilişlerinizi de kontrol edebilirsiniz. Temiz görünen arayüz sayesinde servisi kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Eğer Şans Topu oynuyorsanız ve talihlileri kolayca tespit etmek istiyorsanız Şans Topu servisini mutlaka kullanmalısınız.