Save Pinky

Save Pinky

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 79
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici John Grden

Save Pinky, kontrol edeceğiniz pembe topu parkur üzerindeki deliklere düşürmemeye çalışacağınız eğlenceli ve bağımlılık yapan bir Android oyunu.

Save Pinky, son derece basit yapıya sahip olmasına rağmen oynarken çok fazla eğlenebileceğiniz bir Android beceri oyunu. Sonsuz koşu oyunları ile aynı mantıkta çalışan oyundaki tek amacınız pembe topun deliklere düşmesini engellemek. Bunun için yapmanız gereken ise cihazınızı sağa sola çevirerek topun yol üzerinde gittiği şeriti değiştirmek yada ekrana dokunarak zıplamak. Böylece deliklerden kurtabiliyorsunuz.

Android telefon ve tablet sahiplerine tamamen ücretsiz olarak sunulan Save Pinky, son zamanlardaki popüler oyunlar listesine girmeyi de başardı. Pek çok oyuncunun severek oynadığı oyunda siz de başarılı olabileceğinizi düşünüyorsanız mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen, oyun içerisinde tamamen eğlence amaçlı sunalan farklı parkur ve top temaları bulunuyor. Bu seçenekleri satın alarak pembe top ve düz beyaz parkur yerine çim sahada golf topuyla oynayabiliyorsunuz. Fakat hiç bir ücret ödemeden oyunda kazandığınız puanları biriktirerek de bu eşyaları alabilmeniz mümkün. Bu nedenle oyunlara para ödemeyi sevmiyorsanız, Save Pinky tam size göre diyebilirim.

Kaliteli grafiklere sahip olan oyunda Google Play entegrasyonu bulunduğu için arkadaşlarınızın yaptıkları yüksek puanları da görebiliyor ve onlara geçildiyseniz geçmek için çabalayabiliyorsunuz. Boş zaman değerlendirme, eğlenme yada vakit öldürme amaçları ile oynayabileceğiniz oyuna göz atmanızda fayda var.