Save the Furries

Save the Furries

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HeroCraft Ltd

Save the Furries, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sürükleyici bir bulmaca oyunudur.

Save the Furries, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici bir macera ve bulmaca oyunudur.

Oyun içerisinde yer alan nesneleri hareket ettirerek veya kullanarak çözmeniz gereken birbirinden zorlu birçok bulmaca sizleri bekliyor.

Furries adı verilen karakterleri kurtarmak için yola çıkacağınız bu eğlenceli ve sürükleyici macera oyununda, beyninizi sonuna kadar zorlayacak olan bulmacalar sizi oyunun başından kaldırmayacak.

Yeşil sevimli yaratıklarımızın başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar herhangi bir engele takılmadan ve tehlikelerden uzak bir şekilde ilerlemelerini sağlamamız gereken Save the Furries, oyunculara oldukça eğlenceli ve farklı bir oynanış deneyimi sunuyor.

 

50'den fazla zorlu bölümün sizleri beklediği oyunda, 5 farklı oyun dünyasını keşfedecek ve Furrie'lerin eğlenceli maceralarına konuk olacaksınız.

Basit kontrolleri, kaliteli grafikleri, farklı oynanışı ve sevimli karakterleriyle sizi kendisine bağlayacak olan Save the Furries'i mutlaka denemenizi öneririm.