Scanned Document Skew Fixer

Scanned Document Skew Fixer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 524
  • DOSYA BOYUTU 1.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MoreDan Software

Scanner Document Skew Fixer programını kullanarak kolayca taranmış dökümanlarınızın siyah kalan bölgelerini düzeltebilirsiniz.

Scanned Document Skew Fixer programı, sürekli olarak taranmış dökümanlarla iş yapanların sevebilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve yan taranmış, siyah bölgeleri olan dökümanların kusursuz hale getirilmesini mümkün kılıyor. Genellikle taranan ve dijital olarak kullanılmaya devam edilen dökümanlar aceleye geldiklerinden dolayı bu siyah bölgeler rahatsız edici düzeyde olabiliyorlar ve kullanıcıların bunu çözmek için ya grafik programlarıyla uğraşmaları gerekiyor ya da Scanned Document Skew Fixer gibi basit programlarla sorunun üstesinden gelebiliyorlar.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olduğu için kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Kurulum da hızlıca geçildiği için bir an önce açabilir ve düzeltmek istediğiniz dökümanlarınız üzerinde çalışabilirsiniz.

Programı kullanırken ilk yapmanız gereken dökümanlarınızı programın ekleme menüsünü kullanarak program içerisine almak yahut sürükle bırak desteğinden faydalanarak eklemek. Pek çok görsel formatını desteklemesi nedeniyle taranmış dökümanınızın formatının ne olduğu fark etmiyor diyebilirim.

Döküman programa alındıktan sonra ayarları kullanarak ne kadar döndürüleceğini seçebilir ve diğer detaylı ayarlara göz atabilirsiniz. Sadece bir kaç saniye içerisinde dökümanınızın analizi tamamlanacaktır ve doğrultma işlemi gerçekleşecektir. Etkili ve hızlı bir program olduğu için kullanırken bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.